Denizde 1 Hafta Size Mavi Yolculuğun Kapısını Aralıyor

 

“Yaz, tatilsiz geçmez!” diyorsanız, Denizde 1 Hafta’da aradığınız her şeyi bulacaksınız. Fethiye başta olmak üzere Göcek, Marmaris, Selimiye, Bozburun, Bodrum ve Didim’e uzanan geniş tatil rotalarıyla aileniz ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz unutulmaz anlar sizi bekliyor. Denizde 1 Hafta, herkese güzel bir deneyim yaşatmak için oldukça kaliteli bir hizmet anlayışına sahip bu yüzden eğer bu rotalar dışında başka bir yeri görmeyi arzu ediyorsanız, firma bu konuda da size özel bir rota çizebilir.

Kalabalık bir aile veya arkadaş grubu olmanız sizi endişelendirmesin çünkü Denizde 1 Hafta oldukça geniş ve ferah tekneleriyle herkesi ağırlayabilir. Modele göre 3 ile 10 arasında değişen kabinlerde, 6-22 kişi ağırlayabilen Denizde 1 Hafta; gulet, motor yat, yelkenli, katamaran ve trawler olmak üzere farklı tekne seçenekleriyle maceracıların yanında.

Her şey dâhil ve standart tur bazından düzenlenen gezilerde herkes bütçesine göre bir tatil yapabilir. Denizde 1 Hafta, günlük turlarında 3 bin 500 TL ile 200 bin TL arasında değişen geniş fiyat skalası sayesinde herkese rüya gibi bir mavi yolculuk deneyimi yaşatmakta kararlı.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir