Denizleri Keşfederken Yeni Partneriniz Sirena 58 Olsun

 

Sirena Marine tarafından suya indirilen Sirena 58, sadece bir tekne değil; doğa dostu bir tekne.

Düşük yakıt sistemiyle çalışan tekne 10 knot hızında 850 deniz mili seyir yapabilir. 18.58 metrelik bir uzunluğa sahip Sirena’nın gövdesi Germán Frers tasarımı ve  yarı deplasman şeklinde.

Teknenin iç tasarımında hem klasik, hem modern, hem de sade çizgiler görmek mümkün. İç mekân çizgilerinin yaratıcı ise Tommaso Spadolini.

Teknede iki farklı kamara seçeneği sunuluyor; iki veya üç kamara. Üç kamaralı modelin kendi içinde iki farklı yerleşim planı var. İki kamaralı diğer seçenekte ise; her ikisi de çift kişilik yatağa sahip, iki adet kamara bulunuyor.

Seçeneklerin hepsinde her bir kamaranın kendine ait bir banyosu mevcut. Ayrıca standart olarak sunulan iç tasarım seçeneğinde; ana kamara tüm vasata yayılmış halde bulunuyor. Tüm kamaraların diğer bir ortak özelliği ise hepsinin doğal ışıktan maksimum şekilde yararlanması.

Teknenin havuzluk kısmında yemek masası ve oturma grubu yer alıyor. Bu alandan mutfağa direkt ulaşım, kayan kapılar sayesinde sağlanmış. Bu özellik ayrıca seyrin zorlu geçtiği zamanlarda tekne içerisinde güvenle hareket edilebilmesini sağlıyor.

Salon alanı ve dümen grubu aynı alanda, bu da kaptanın dümendeyken misafirleriyle kesintisiz bir bağlantısı kurmasını sağlıyor. 16 knot seyir hızına sahip model istenildiğinde 28 knota kadar ulaşabiliyor ve tekne 2XVOLVO D11 670HP veya 2XVOLVO D13 900HP motorlarla sunuluyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir