Dreamland Sailors ile mavi yolculuğun en güzel rotalarını keşfedin

Röportaj: Ufuk Sönmez- Savlo Yatçılık Yönetim Kurulu Başkanı

Son model yatların tadını çıkarın

“Şu an filomuzda 7 teknemiz bulunuyor. Bunların 3 tanesi 2021 model, 4 tanesi ise 2022 model yelkenli. Filomuzun 5 tanesi tek gövdeli ve 2 tanesi çift gövdeli tekneler yani katamaranlar.

Teknelerimiz;

-2X Bali Catspace (2022): 4 kamara, 4 wc, 8+2 misafir kapasitesi
-Beneteau Oceanis 46.1 (2022): 5 kamara, 3 wc, 10 misafir kapasitesi
-Jeanneau Sun Odyssey 440 (2022): 4 kamara, 2 wc, 8 misafir kapasitesi
-Beneteau Oceanis 46.1 (2021): 5 kamara, 3 wc, 10 misafir kapasitesi
-Bavaria Cruiser 46 (2021): 4 kamara, 3 wc, 8 misafir kapasitesi
-Dufour Grand Large 430 (2021): 3 kamara, 2 wc, 6 misafir kapasitesi”

Göcek merkezden istediğiniz yere

“Misafirlerimiz kaptanlı veya kaptansız diledikleri rotayı kendileri belirlerler. Teknelerimizi misafirlerimize Göcek merkezden teslim ediyoruz. Gerek birbirinden güzel koyları gerek Dalaman havaalanına olan yakınlığı ve her gün öğle saatlerinde hareketlenen tatlı rüzgârıyla bu bölge yelken dünyasının gözdelerinden biridir.

Özellikle geceleri sakin deniz ve hava koşulları sayesinde güvenliği ve konforu ön plana taşıyan bu bölge aynı zamanda yatçılara sunulan hizmetlerle de adından sıkça söz ettiriyor.

Birçok koyda bulunan restoranlar iskelelerine ücretsiz bağlanma olanağı sağlıyor. Su, elektrik, duş, temizlik gibi hizmetlerinin yanı sıra, dinlenme ve yüzme alanları da sunuyor.”

Bu bölgede başlıca gezilebilecek koylar: 

“Kızılkuyruk Koyu, Küçükkuyruk Koyu, Kocabük , Göbün, Yavansu , Hamam Koyu, Kleopatra, Bedri Rahmi, Boynuzbükü, Sarsala, Sıralıbük, Yassıca adalar, Atbükü, Killebükü, Panço, Domuz adası, Tersane , Gemiler, İnlice, Küçük kargı, Katrancık Adası , Pınaraltı Koyu, Akvaryum koyu, Sarıyer Koyu, Issızkoy, Gökçe Koyu, Karacaören Adası, Darboğaz, Ölüdeniz, Kalevezir Koyu, Soğuksu Koyu, Mersin Limanı, Kelebekler vadisi, Kabak.

Unutulmaz bir deneyim yaşatmak istiyoruz

“Dreamland Sailors ekibi olarak tüm tecrübemizle sizleri yeryüzünün bu sıra dışı köşesinde en iyi şekilde ağırlayıp unutamayacağınız bir tatil deneyimi yaşatmak istiyoruz. Hayalinizdeki tatili birlikte oluşturuyoruz; kite sörf’ten yogaya, dağ bisikletinden yamaç paraşütüne dilediğiniz aktiviteyi yelken tatilinizin içine dâhil edecek zengin seçeneklere de sahibiz. Ayrıca misafirlerimiz arzu ettiği takdirde kaptan, hostes, mürettebat desteği veya yelken eğitimleri organize edebiliyoruz.”

Her ayrıntıyı düşünüyoruz

“Dreamland Sailors her bir misafirine, Ege’nin ve Akdeniz’in güzelliklerini maksimum konfor ve güvenlik hissi içerisinde muhteşem bir tekne tatili tecrübesi ile yaşatmak amacıyla kuruldu.

Dreamland Sailors olarak teknelerimizi kendi konakladığımız tekneler gibi organize ediyoruz. Misafirlerimizin olabilecek en ufak ihtiyaçlarını bile ayrıntılarına kadar teknelerimizde bulundurmaya özen gösteriyor, onların  güvenli ve konforlu bir şekilde koyları ve denizleri gezinmesini sağlayacak donanımla teknelerimizi teslim ediyoruz. Hizmet yapımızı da bu prensiplere göre kurduk.”

Hedefimiz hep daha iyisi

“Dreamland Sailors olarak büyük bir filo kurmak için yola çıktık. 5 yıl içerisinde filomuza 25 tekne katmış olma amacımız var. 10 yıllık iş planımızda hedefimiz; filomuzu her sene son model ve farklı marka yelkenli tekneler katarak büyütmek. Biz bu çeşitliliği çok önemsiyoruz. Bu çeşitlilik misafirlerimize geniş bir ürün gamı sağlıyor. Aynı zamanda en doğru tekneleri, en doğru modelleri görmemizi sağlayıp ilerisi için seçimlerimizi şekillendirirken, teknelerle ilgili daha çok bilgi, beceri ve deneyim sahibi olmamızı sağlıyor. Birbirinden yeni, birbirinden donanımlı teknelerimizle gelin, size en uygun tekne tatilini birlikte planlayalım!”

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir