GENTAŞ, Sektöre Yön Vermeye Devam Ediyor

 

6 kıta ve 67 ülkede tercih edilen GENTAŞ için kalite her zaman öncelikli konumda. Yıllar boyunca edinmiş olduğu uluslararası bilgi ve deneyimini; yaşam konsepti trendlerine uygun olarak geliştirdiği 400’den fazla dekor ve 50’ye yakın yüzey seçeneği ile birleştirmiş. 30 Eylül-3 Ekim Intermob (Hall 8/Stand 802/A) ve 12-15 Ekim (Hall 5/Stand A34) tarihleri arasında gerçekleşecek olan Sicam fuarlarında GENTAŞ’ın yeni renk ve yüzeylerini, yakından inceleme fırsatınız bulunuyor.

gentaş

Krina                                                                                                                                             

Dekoratif laminantlar günlük kullanımda insanların en çok temas ettiği en yaygın ve önde gelen yüzey malzemeleridir. Bu yüzey malzemesinin virüsten etkilenen ve UVC ışını ile sterilizasyonu sonucu HPL yüzey özelliklerine etkisi GENTAŞ tarafından araştırılmış; sonucunda yüzey dayanımını artırmak için KRINA geliştirilmiştir. Geliştirilmiş yüzeyi ile UVC ışınlarına karşı hiçbir yüzey karakteristik özelliğini kaybetmeden, yüzey deformasyonu olmadan 1000 saatten fazla dayanmaktadır.

Shiro

Genişleyen GENTAŞ laminant koleksiyonunun yeni ürünü olan SHIRO, mobilya ve ev uygulamaları dışında ıslak alan duvar kaplaması olarak geleneksel seramik yerine kullanılabilecek. Yüksek ıslaklık dayanımı ve boyutsal stabilitesi ile öne çıkan SHIRO’nun kolay işlenebilmesi, seramiğe göre hafif olması, kolay uygulanabilmesi sayesinde dekor ve yüzey çeşitliliği için tercih edileceği düşünülmektedir.

gentaş

G-Inno

G-INNO; Bio-Reçine ve geri dönüştürülmüş kağıtlarla üretilen yüksek basınçlı laminanttır. G-INNO reçinesinde %10 biyolojik bazlı madde bulunmakta ve %50 geri dönüştürülmüş kağıttan yapılmaktadır. Dolayısıyla G-INNO %60 geri dönüştürülmüş içeriğe sahiptir. CO2 emisyonunda %39 oranında düşüş, %23 daha az su tüketimi, fenolik reçinenin %30 oranında doğal lignin reçinesi ile ikamesi, geri dönüştürülmüş liflerden kağıt ve %22 daha az enerji tüketimi ile doğa dostudur.

Tezza

TEZZA, mutfak tezgahları için özel olarak tasarlanmış, yüzey ve dekor seçenekleri ile çizilmeye karşı dayanıklı, kolay temizlenebilen, su sızdırmayan, gıda temasına uygun bir üründür. TEZZA’nın DIAMOND, NANO ve HYBRID olmak üzere üç farklı serisi bulunmaktadır.

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir