İtalyan Marka Fiart’ın SW35’i ile Bir Gezinti

Fransa’nın küçük, sıcak ve eğlenceli şehri Cannes’dan döndük. Fransa’nın sessiz şehrinde geceleri eğlence kokulu kısık gürültüsü deniz kıyısında ise sakin bir meltemli eserken Yacht Festivali de otantik ve yenilikçiydi.

Güneşli Cannes festivalin ilk günü sabah saatlerinde yelkenli direkleriyle ve yelkenlerle kaplanmıştı. Festival’de yeni yatlarını tanıtmak için yarışan markalar da gittiğimizde hazırlıklarını çoktan tamamlamıştı. Cannes’ın iki marinasında gerçekleşen festival alanı Port Canto ve Vieux Port’tan oluşuyor, iki marina arasında motorlu tekneler servis hizmeti veriyordu. Yacht Life Travel ailesi olarak biz de gönderilen davetlere icabet ederek standları gezdik. Fiart 35-0249

İlk durağımız Fiart’ın standı. İtalyan marka, tanıtım öncesi Cannes’da  geçtiğimiz yıl prömiyerini yaptığı SW35 adlı tenderının test sürüşüne davet ediyor bizleri. Spor tekne, su üzerinde hızıyla göz doldururken Seawalker ailesinin yeni üyelerinden.  Geçtiğimiz yıl Fiart iki hızıyla göz dolduran yeni modelini suya indirmişti. Seawalker 39 ve Seawalker 35. Seawalker 35 9.99metre uzunluğunda. Hızlı enerjik ve eğlenceli seçenekler sunan yeni yat 10 kişiyi gündüz 4 kişiyi de gece ağırlayabiliyor.

Seawalker 35 açık alanda bir çift kişilik yatak ile  ensuit bir banyo sunuyor. İki tekli yatak da bu alanda kullanılabiliyor.

Tekne bu donanımıyla 40 knots hıza kadar da çıkabiliyor.

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir