Küllerinden Doğan Bir İtalyan Tasarımı: Navetta 58

 

Yenilenen tasarımı ve kaliteli detaylarıyla bir İtalyan teknesi olan Navetta 58; kategorisindeki en geniş üst güverteye sahip.

Modelde çift kişilik bir master kabin ve üç adet misafir kabini var. Bütün kabinlerde kişisel bir banyo alanı bulunuyor. Üç misafir kabinin ikisinde çift kişilik birer yatak var. Diğer kabinde ise tek kişilik,  iki adet yatak bulunuyor fakat yataklar elektrikli sistem ile çift kişilik yatağa dönüşebiliyor.

Dimmerli ve led şeritli aydınlatmalar ile yenilenmiş tavanın soft top orta kısmı elektrikli sistem sayesinde açılabiliyor.

Üst güverte kumanda panelinin hemen arkasında sırtlıkları ayarlanabilir L şeklinde bir oturma grubu ve arka tarafında ise masalı bir oturma grubu daha yer alıyor. Bar içerisinde buzdolabı, buz yapıcı, ızgara (opsiyonel) ve lavabo var.

Sadece daha büyük teknelerde görülebilecek tavan yüksekliği sunan teknenin iç mekân tasarımı yer yer koyu tonlar, yer yer açık tonlarla oluşturulan bir ahenk sunuyor.

Alt güvertede yer alan camlar daha genişleterek, hem görüş açısı hem de içeriye giren gün ışığı konusunda oldukça verimli bir başarı kaydedilmiş.

Yüzme platformu ile gövde arasında yer alan platform, denize indirildiğinde otomatik açılan merdiven özelliğine sahip. Bu sayede deniz ve tekne arasında hareket etmek oldukça kolay.

2 x IPS 800 motorlar ile güçlendirilen ve 27 knot maksimum hıza çıkabilen modelin yakıt tüketimi IPS sistemleri sayesinde oldukça düşük seviyede.

Teknik özellikler

Boy: 17.42 m
En: 5.05 m
Ağırlık: 33 ton
Yakıt kapasitesi: 2400 lt.
Temiz su kapasitesi: 650 lt.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir