Ad image

Mandarin Oriental Bodrum ile Hem Dinlenin Hem Eğlenin

 

Mandarin Oriental Bodrum spa tekne hizmetleri bar alisveris 300x200 1

Mandarin Oriental; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören, denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanıyor.

Otel kapılarını açtığı günden bu yana; yüksek gelir düzeyine sahip, lüks bir yaşam tarzını benimsemiş Türk ve yabancı misafirleri ağırlıyor. Devlet başkanlarından, önde gelen yerli ve yabancı şirketlerin yöneticilerine, uluslararası alanda ün kazanmış sanatçı ile sporculardan, prestijli gurmelere ve kanaat önderlerine kadar dünyanın dört bir yanından seçkin konuklar Bodrum’da buluşuyor. Misafirlerin konforundan emin olmak ve odalarıyla uyum sağlamaları için otelin “misafir deneyim elçileri” konuklara eşlik ediyor.

Dinlenmek ve Rahatlamak için Birebir Ortamlar

Otel; çeşitli organizasyonlar için uyarlanmış etkinlik alanları, kum plajları ve geniş bir alana yayılmış dinlenme imkânlarıyla resort, stil ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek dinlenmek isteyen gezginler için kusursuz bir kaçış noktası haline geliyor. 2 bin 700 metrekarelik bir alan üzerine kurulan SPA’da holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkezi yer alıyor.

Mandarin Oriental Bodrum suitler fiyat villalar havuz spa resort 300x225 1

Romantik Düğün Konseptleri

Sadece gezmek veya dinlenmek isteyenler değil, evlenmek isteyenler için de harika bir konsept sunan otelin özel beyaz kumlu plajı ve panoramik Ege denizi manzaralı muhteşem açık hava mekânları romantik bir hava estiriyor.

Geniş ve Havuzlu Villalar

Otel, 100 yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş ve en ferah konaklama alanına sahip. Otelde birçok konseptte oda sunuluyor; tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip odalar, tam donanımlı ve özel mutfaklı apartman daireleri, süitler ve villalar olmak üzere toplam 132 adet konaklama ünitesi misafirlerin arzusuna bırakılıyor. Bölgedeki en geniş odalara sahip otelde; standart odalar 72 metrekareden başlıyor. 40 adet havuzuyla, “en fazla havuza sahip otel” ünvanına hak eden Mandarin Oriental’in her süit ve ve villasında özel havuzlar mevcut.

Mandarin Oriental Bodrum tekne hizmetleri spa bar restoran odalari 300x200 1

Gastronomik Lezzetlerle Dolu Menüler

Lucca by the Sea, Hakkasan ve Atelier Di Carne by Dario Cecchini gibi 10 seçkin restoran ve barı bünyesinde bulunduran otel; misafirlerinin unutulmaz bir gastronomi deneyiminin yanı sıra gündüz deniz kenarında veya gece bar ve restoranlarında farklı lezzetler ile tanışmasını sağlıyor.  

Tekne Sahipleri İçin Özel Hizmetler

Otele tekne ile gelen misafirler; teknelerini iskeleye bağlayabiliyor veya ücretsiz bir şekilde plajdan yararlanabiliyor. Otelin restoranı ve SPA’sı, teknelere servis şeklinde de hizmet verebiliyor. Kısacası; konaklayan misafirlere sunulan her türlü imkân, tekne sahipleri için de sağlanıyor.

Mandarin Oriental Bodrum villa secenekleri fiyat rezervasyon 300x216 1

Lüks Alışveriş Keyfi

Mandarin Oriental, alışveriş severleri de unutmayarak, bünyesinde birçok mağazaya yer veriyor. Otel;  Adamo, Arte, Bee Goddess, Beymen, Chanel, Eres, Jacadi, K by Arzu Kaprol, La Perla, Missoni, Moeva, Nedo, Orlebar Brown, Raisa & Vanessa, Serena Uziyel, Sevan Bıçakçı, Urartu Halı, Vakko ve Vilebrequin’den oluşan geniş mağaza yelpazesiyle, Bodrum Yarımadası’nın en lüks tatil ve alışveriş deneyimini sunuyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Yorum yap