MCY76 Deniz Üzerinde En İyi Dostunuz Olacak

 

Uluslararası anlamda şık ve kullanılabilir yatlar üretmeyi felsefe haline getiren İtalyan Monte Carlo Yachts’ın bir modeli olan MCY76; uyumlu çizgilerle birleştirilen, sofistike malzemeler ve çağdaş dekoratif dokunuşlarla zenginleştirilmiş bir tekne.

Firma, teknelerde teknolojik alt yapı ve inşaat araştırmaları alanında yaptığı çalışmalar nedeniyle Endüstriyel Tasarım Derneği ödülüne layık görülmüştü. Bu araştırmaların somut sonuçları modelin alt yapısında da hissedilebiliyor.

Modelin üç birimi ayrı ayrı inşa edildi ve montaj sırasında birleştirildi. Geniş iç mekânlar ve dekoratif dokunuşlarla sosyal alanları bir hayli fazla olan teknede geniş bir flybridge alanı sunuluyor. Açık hava mutfağına yakın geniş ve rahat bir salon alanı ile denize bakan kıç teras, teknede rahatlatıcı anlar geçirmek için mükemmel.

360 derecelik panoramik bir görüntü sunan teknede tam donanımlı bir dümen istasyonu yer alıyor. İç tasarımda Nuvolari Lenard’ın, zarif dış çizgilerde, geniş pencerelerde ve denize yakın bir bağlantı sağlayan imzası görülebiliyor.

Arka tarafta yer alan zarif yemek alanı ve güverte salonu keyifli vakitler vadediyor. Modelde öne çıkan detaylardan biri; özelleştirme. Tekne sahibinin, tekneyi istediği gibi düzenleyebilmesi için neredeyse teknenin tamamında farklı seçenekler sunuluyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir