NanoPax ile Teknenizde Hijyenik Ortamlar Yakalayın

 

Pandeminin devam ettiği bu sürede herkesin ilk ihtiyacı temizlik oldu. Durum böyle olunca da NanoPax, hijyenik bir ortam sağlamak için pratik fakat her türlü ortama uygun ürünler geliştirdi.

Hijyenik tablet

Kullanımı ve maliyeti oldukça uygun bir ürün olan efervesan hijyenik tabletler; muadillerine göre 10 kat daha etkili sonuçlar verirken, litre bazında en ucuz dezenfektandan 5 kat daha düşük maliyetli. 1 adet tableti, 1 litrelik musluk suyuna atarak basitçe hazırlanıyor.

Ürün sadece pratik değil bununla beraber uzun bir raf ömrüne de sahip. Üstelik tabletler, FDA ve EPA onaylı ve üretim yerlerinde dezenfektan olarak kullanılıyor.

Refill şişelerde hazırlandığı için plastik atık oluşturmayan ürün, sıfır atık konseptiyle doğa dostu ve minimum karbon ayak izini desteklemekte.

ULV Tipi Hijyen Tabancası

Hijyenik tabletlerin etkinliğini maksimize eden hijyen tabancası, şarjlı ve taşınabilir özelliklere sahip. Bu özelliği ile tabanca, kişisel ve kurumsal hijyen çözüm ve uygulamaları için ideal. Son derece verimli sonuçlar elde edeceğiniz ürün asla korozif etki bırakmıyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir