Ad image

Northstar Botları Amerika Pazarı’nda

Üretimini Türkiye’de gerçekleştiren ve 70’in üzerinde farklı RIB modeli ile denizcilik sektörünün önde gelen ismi Northstar, AXIS Tender serisinin ABD pazarında tanıtılması ve dağıtılması için Nautical Ventures ile anlaşma sağladı.

NS AXIS 3.1 NV shot 1 261x300 1

Nautical Ventures, Florida merkezli 5 farklı mağazasıyla Kuzey Amerika, Meksika ve Karayipler’e uzanan servis ağıyla hizmet veriyor. AXIS Tender serisini ürün gamlarına ekleyerek Northstar’ı Amerikan marin sektörüne tanıtıyor.

Bu haber uluslararası medyada da şu şekilde yer aldı: BOATING INDUSTRY: “Nautical Ventures Named US Dealer for Northstar Boats” TRADES ONLY TODAY: “Turkish Tender Builder Targets North American Market” NEWS BREAK: “Fort Lauderdale Dealer To Introduce New Turkish Tender” Nautical Ventures Group CEO’su Roger Moore; “Northstar’ı hassas üretim kalitesi ve sağlam yapısıyla biliyoruz. Ayrıntılı standart özelliklerle dolu AXIS’ler, kesinlikle çıtayı yükseltti. Geleneksel markalarla dudak uçuran fiyat etiketleri olmadan rekabet edebiliyor.” açıklamasını yaptı.

Northstar Başkanı Cengiz Arsay, “Dünyanın en büyük tender distribütörlerinden olan Nautical Ventures’in AXIS botlarımızı NS AXIS 3.1 NV 1 300x192 1Amerika, Meksika ve Karayipler pazarına sunmamıza en iyi şekilde yardımcı olacağına inanıyoruz. Ayrıca, diğer Avrupa markalarını Amerika’ya tanıtmadaki deneyimlerini şirketimiz için çok değerli buluyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bu yıl  61. kez deniz tutkunlarını bir araya  getiren Fort Laudardale Boat Show’da sergilenen AXIS Tender modelleri benzersiz standart donanımlarıyla ve de benzersiz fiyat etiketleriyle ziyaretçilerden tam not aldı.

 

YACHTLIFE&TRAVEL

Yorum yap