Oggymarin Teknoloji ve Denizciliği Bir Araya Getiriyor

 

Oggymarin, yatçılık ve denizcilik alanında verdiği hizmetlerle teknolojiyi mavi sulara taşıyor, konforu avuçlarınızın içine getiriyor. Oggymarin’in teknolojileri, denizcilikte ezberleri bozuyor ve eski kalıpları yeniden yazıyor. Oggymarin, Shipcontroller, Oceanalpha ve Oneup firmalarının Türkiye temsilciliğini yapıyor.

Geleneksel denizcilik yöntemlerinin kişiyi kısıtladığı düşüncesiyle yola çıkan Oggymarin, inovatif ürün ve teknolojileriyle denize ve denizciliğe yeni bir soluk getiriyor. SHIPCONTROLLER tekne uzaktan kumanda teknolojisi, Oneup can simidi ve Dolphin 1 uzaktan kumandalı cankurtaran robotu, denizcilikte güvenlik ve konforun sınırlarını zorluyor.

Teknenizi 150 metreye kadar uzaktan kontrol etmenizi sağlayan SHIPCONTROLLER, ana makineler, baş pervane, kıç pervane, korna, çapa vinci, uyumluysa otopilotu ve teknenizde varsa dinamik pozisyon kontrolünü (uydu çapası) tek bir kumanda ile elinizde tutmanızı sağlıyor. Bu sayede siz gününüzün keyfini çıkarırken, dev tekneler dahi elinizde oyuncağa dönüşüyor ve SHIPCONTROLLER ile hiç tekne kullanmamış insanlar bile ustalıkla manevra yapabiliyor.

Can kurtarmaya yarayan pratik bir robot olan Dolphin 1 ise denizde uzakta ve boğulmakta olanlara ulaşmak için en hızlı yöntem. Uzaktan kumandası sayesinde yönlendirilen Dolphin 1, suya bırakıldığında hızlıca tehlikede olanlara ulaşıyor ve onları su üstünde tutarak hayatlarını kurtarıyor.

Oggymarin’in diğer ürünü Oneup, gerçek anlamda hayat kurtarıyor. Suyla temas ettiğinde otomatik açılan ve can simidine dönüşen portatif Oneup, avuç içine sığacak büyüklükte olmasına karşın, boyundan büyük işler başarıyor. Boğulmakta olan birine doğru fırlatıldığında suya düştüğü anda şişiyor ve tehlikede olan kişi ya da kişilerin hayata tutunmasını sağlıyor.

YACHLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir