Pontoon Tekneler Doğa Dostu, Geniş ve Kullanışlı

 

Önce Amerika’da kendini gösteren  pontoon tekneler, İmtes ile birlikte Türkiye pazarına girdi. Firma, tekneleri dünyanın birçok yerine ihraç ediyor. Teknenin motorları hariç kalanını firma tarafından üretiliyor. Pontoon tekneler hem çok hafif hem de çok kullanışlı. Şu anda teknenin iki farklı modeli var; Shark ve Caretta. Bu modellerin farklı 9 boyutu mevcut. Tekneye ait her bir parça ayrı ayrı satılıyor dolayısıyla isteyenler kendi teknesini oluşturabilir.

Çok Avantajlı

Oldukça hafif bir yapıya sahip olan tekneler,  hidrodinamik yapısı nedeniyle az bir enerjiyle yüksek bir performans gösteriyor. Stabil yapısıyla konforlu bir seyahat sunan teknelerin bakımı kolay ve ekonomik. Üstelik teknelerde kullanılan alüminyum, doğa dostu.

Pontoon teknelerin birçok avantajı bulunuyor. Teknenin güverte alanı neredeyse teknenin ölçüsü kadar olduğu için tekne içi oldukça geniş. Teknelerin kullanımı oldukça basit ve manevra kabiliyeti çok iyi. Model, düşük draftı sayesinde sığ sularda rahatlıkla kullanılabilir.

Tekneye kabin ve komple kapama yapılabildiği gibi geniş güvertesine bar, tuvalet, buzdolabı, ocak, eviye, duş, güneşlenme koltukları, dinlenmek için çek-yat şeklinde oturum takımları, livar vb. gibi her türlü gereksinim duyulan ekipmanlar yerleştirilebiliyor.

Yaşam alanını genişletmek için jakuzi gibi bazı eklemeler yapmak mümkün. Ayrıca, teknede ikinci kat oluşturabilir ve bu alan kaydırak gibi eğlence alanlarına dönüştürülebilir.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir