Princess Y95 Yat Severler İçin Yeni Bir İlham Kaynağı Oluyor

 

Y Sınıfı serisinin yeni yatı Y95, performans ve ilham verici bir stilin vurgulanmasıyla üretildi. En yeni gövde formu ve etkili bir dalga delici pruva ile sınıfının lideri olan Princess Y95, etkileyici deniz tutuşu ile 25 deniz miline kadar ulaşıyor. Princess Y95, sunduğu geniş bir garaj, yüzme platformu ve beach club seçeneği ile su üzerinde keyifli zaman geçirmenizi garanti ediyor.

Geliştirilmiş dış stili ile bir Princess yatına monte edilmiş en uzun ve en geniş gövde pencerelerine sahip olan lüks yatın, geniş iç ve dış yaşam alanları daha büyük teknelerinkilerle karşılaştırılabilir.

Tekne için özel istekleri bulunan tekne sahipleri kişisel Princess Tasarım Danışmanları ile iletişime geçebilir ve tekneyi, kişisel Princess Tasarım Danışmanı rehberliğinde baştan sona yapılandırılabilir ve kişisel bir iç tasarıma sahip olabilir.

Princess M Sınıfı ile karşılaştırılabilir bir iç hacme sahip olan Princess Y95,  ana güvertesi, tavan pencerelerine sahip bir ana kamara ve dört lüks misafir kabini sunuyor. Cömert bir alana yayılmış mürettebat konaklama alanı, çift kişilik yataklı bir kaptan kabini içeriyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir