Ad image

Smile Sailing Tatil Anlayışınızı Değiştirecek

 

tekne ofis 300x223 1

Smile Sailing, size unutulmaz anlar yaşatmak ve ruhunuzu dinlendirmeniz harika fırsatlar sunuyor. Eğer, pandeminin günlük hayat akışınıza olumsuz olarak yansıdığını düşünüyorsanız henüz Smile Sailing ile tanışmamışsınız demektir. Smile Sailing’in, devam eden pandemi sürecinde keyfinizi yerine getirecek önerilerine hayran kalacaksınız.

Smile Sailing sizlere dört farklı öneri sunuyor;

tekne balayi 1 277x300 1

-Teknede yaratılacak bir ofis ortamı sayesinde, çalışma arkadaşlarınıza keyifli bir tatil yapabilirsiniz,
-Eğer evlilik hazırlığı yapıyorsanız, kaptan nikâhı töreni ile yakın arkadaşlarınızla rüya gibi bir düğün yapabilir ve denizin en güzel anınıza şahit olmasını sağlayabilirsiniz,
-Balayınızı ertelemek zorunda kalmadan teknede güvenli ve romantik anlarınızın tadını çıkarabilirsiniz,
-Ailenizle yazın tadını, gündem stresinden uzak bir şekilde tekne tatiliyle geçirebilirsiniz.

gulet tekne 1 muhakkak kullanilsin 300x200 1

Smile Sailing mürettebatlı gulet teknelerinde, siz unutulmaz dakikalar yaşarken başka sorunlarla uğraşmayın diye tecrübeli aşçılarıyla yemek servisini sizler için düşünüyor. Smile Sailing ile yaşayacağınız her deneyim ile günde en az iki koy keşfedecek, kanoya binecek ve size ait güneşlenme minderinde manzaranın tadını çıkaracaksınız.

4 ile 16 arasında değişen misafir kapasitesiyle Bodrum, Datça, Bozburun, Marmaris, Göcek, Kaş, Selimiye ve Orhaniye sizleri çağırıyor. Bu rotalar dışında başka planlarınız varsa, Smile Sailing size özel rotalar oluşturuyor.

Smile Sailing, hem pandemiden koruyor hem de sizlere güvenli bir yolculuk vadediyor. Firma her organizasyon öncesi tekneleri denetliyor ve mürettebatıyla birebir ilişki kurarak, güvenliğinizden ve konforunuzdan emin oluyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Yorum yap