Unutulmaz bir mavi tur için tek adres: Turk Yacht

2008 yılından beri charter sektöründe lider korumunda olan Turk Yacht, tekneleri ve hizmetleriyle 7 yıldızlı bir otel kalitesi ve konforu sunuyor.

Sularda süzülen oteller

Geniş yat filosuyla unutulmaz bir mavi tur keyfini denizseverlere sunan Turk Yacht, özel yat kiralama hizmetleriyle hayatın en özel anlarını deneyimlemenize öncülük ediyor.

Farklı konfor ve özellikleriyle guletler, motoryatlar, motorlu yelkenli yatlar ile dilediğiniz yerde, dilediğiniz tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Sınırsız bir mavi yolculuk: sadece siz ve deniz

Turk Yacht ile Antalya ve Marmaris koylarına, Göcek ve Bozburun’dan, Bodrum koylarına kadar keşfedebileceğiniz bir yaz sizi bekliyor.

Enfes manzaralar, bu yolculuk sırasında tadını çıkaracağınız tek şey değil! Teknede size ve sevdiklerinize sunulan birçok aktivite, yazınızı daha da şenlendirecek; canlı müzik grupları, DJ, masörler ve teknede tüm su sporlarını yapabileceğiniz tam donanımlı bir ekipman. Tüm bu eğlence, dünya mutfaklarını teknenize kadar taşıyan seçkin aşçıların lezzetli kahvaltı ve yemekleriyle bütünleşecek.

Özel detaylar

Baştan sona size özel olarak tasarlanan tüm tatil planınız, yol boyunca size eşlik edecek ilgili ve becerikli mürettebat ile eksiksiz bir şekilde tamamlanıyor. Tekne dekorasyonu, iki farklı temayı bir araya getiriyor; ev konforu ve estetik.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir