Ad image

VIYA BOAT TEODORA TEMEL PRENSİBİ: KONFOR

VIYA BOAT TEODORA TEMEL PRENSİBİ: KONFOR

viya boat

Teodora 4.90 SLN-F

Denge konusundaki iddiaları ile öne çıkan Viya Boat Teodora 4.90 SLN-F, konaklama, denizcilik ve sürüş deneyiminde de başarılı işlere imza attı.

Farklı iç dizaynı ve modüler yapısı ile talep ettiğiniz her kullanım için uygun bir model. Standart donanımlı hâli ile de oldukça rahat kullanım alanına sahip olan Teodora 4.90 SLN-F’nin baş tarafı, sizin seçminize bağlı olarak; güneşlenme alanına veya masanın da bulunduğu beş kişilik bir oturma alanına dönüştürülebiliyor.

Alt gövdesi, motordan maksimum verimliliği alacak şekilde tasarlanmış. Yüksek manevra kâbiliyetine sahip tekne, oldukça sessiz çalışıyor. Güvenli sürüş vadeden SLN-F, şık iç dizaynı ile de dikkatleri üstüne çkmeyi başarıyor.   

 

VİYA BOAT TEODORA SERİSİNİ TANIMAYA DEVAM

Teodora 5.90 BRC

Viya Boats’un fiber gövdeli teknesi Teodora 5.90 BRC, tıpkı SLN gibi sürüş ve konaklama da sunduğu konfor ile anılıyor. Yüksek verimlilik oranına sahip teknenin sağlam yapısı ve üst düzey güvenlik önlemlerine uygun yapılan inşası, kullanıcılara güven veriyor. Şiddetli yağışlar karşısında, tabanı çevreleyen su olukları, su geçirmez kapakları ve yağmur giderleri ile tekneniz güvende.

viya boat

Çok fonksiyonlu kullanabileceğiniz BRC’nin konsol altı dolabına dilerseniz tuvalet, buzdolabı, buzluk vb. koyabilir daha çok eşyanızı burada muhafaza edebilirsiniz.

Teodora 4.75 TRN

Viya Boat Teodora 4.75 TRN, Teodora serisinin en küçük modeli. Fiberden üretilen model, denge konusunda çok başarılı. Motor-gövde verimliliği açısından üst seviyede performans sergileyen TRN, 20 HP’lik motor ile ortalama 20 mil seyir alabiliyor. 4.75 metrelik balıkçı teknesi, ufak bir değişiklik ile gezi teknesine dönüştürülebiliyor.

Yorum yap