Ardor Türkiye’nin Tekne Sektörüne Başarılı Katkılar Sağlıyor

 

İtalyan Rancraft teknelerinin ve Polonyalı Marine Time teknelerinin distribütörlüğünü yapan Ardor A.Ş., sunduğu hizmetlerde kaliteyi asla düşürmüyor. Ardor, satış öncesi ve satış sonrası süreçlerinde tekne sahiplerine tam bir destek sağlıyor. Firma, üçüncü bir markanın daha distribütörlüğünü yapacağını duyurdu fakat markanın ismi henüz açıklanmadı. Ülke çapında bayileşerek tüm deniz severlere ürünlerini ulaştırmayı hedefleyen marka sektörde ön plana çıkıyor.

Marine Time imzalı tekneler, geçtiğimiz günlerde İstmarina AVM’de, “Outdoor Günleri”nde sergilendi. 4.50 metre ile 8 metre arasında değişen yirmiye yakın modeli olan markanın, etkinlik boyunca sergilediği 3 farklı model yoğun ilgi gördü.

Marine Time 615

Fiberglass gövdeye sahip Marine Time 615, 115 HP gücünde Tohatsu motor ile çalışıyor. 40 knot hıza kadar çıkabilen model, 6.4 metre uzunluğa sahip.

Rancraft Teknelerini Keşfedin

İtalya’nın köklü tekne üreticilerinden Rancraft, otuza yakın model seçeneğiyle deniz severleri karşılıyor. Tekneler, 5 metre ile 15 metre arasında değişiyor.

Rancraft RS Cinque 5

5.6 metrelik Rancraft RS Cinque 5, fiberglass gövdesiyle oldukça popüler bir model. Modern tasarım çizgilerine sahip ve 40 knot hıza kadar çıkabilen tekne, 100 HP Tohatsu motor ile çalışıyor.

Ardor, bugün itibariyle Marine Time’dan 9, Rancraft’tan da 7 olmak üzere toplamda 16 modeli Türkiye pazarına getiriyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir