Konfor, Kalite ve Keyif Venna Yacht’ın Teknelerinde Bir Araya Geliyor

 

Venna Yacht, sunduğu sağlam ve muazzam tasarımlı tekneleriyle herkesi denizin mavi sularına davet ediyor. Kaliteye ve malzeme seçimine oldukça önem veren Venna Yacht, farklı bütçe ve seçeneklerle herkesin aradığı tekneye kavuşmasını sağlıyor. Şu anda üç modeli piyasada olan Venna Yacht, sezon ortasında piyasaya sürülecek şık bir model olan Venna Yacht 850 SeaPilot için son aşamaya geldi.

Çarpıcı ve Eşsiz Venna Yacht 820’le Tanışın

İlki Şubat ayında Pendik Marina’da suya indirilen Venna Yacht 820’de geniş ve ferah sosyal alanlar yaratıldı. Modern ve klasik anlayışı aynı yerde buluşturan modelin en çarpıcı özelliği ise baş tasarımı. Bu tasarım sayesinde 1.80 metre boyundaki bir kişi hem kokpitte hem de kabinde rahatça ayakta durabiliyor. 820’de, 80-300 HP aralığında içten takma motor kullanılıyor.

Teknede sunulan kişiselleştirilebilir seçenekler sayesinde konfor seviyesi artırılmış. Modelde iki farklı paket imkânı mevcut: Weekend Paket ve Smart Paket. Weekend Paket, aksesuarlı ve donanımlı bir tekne. Smart Paket ise kişiselleştirilebilir, aksesuarsız ve ekonomik bir seçenek. Tercih edilen aksesuarlar sonradan eklenebilir. Üç adet Venna Yacht 820, Nisan ayı içerisinde suya indirilecek.

Pratik ve Kolay: Venna 480 Fun

Pratik, kullanımı kolay ve dengeli bir tekne arayanlar Venna Yacht 480 Fun’ı kaçırmasın. Modern tasarımı ve sağlam yapısıyla kendini gösteren modelin ilk üç tanesi Nisan ayında suyla buluşacak. Konsollu ve konsolsuz olarak iki farklı seçenek sunulan 480 Fun, 30-90 HP aralığında dıştan takma motorlar için uygun.

Venna 580 Vogue  İdeal Bir Aile Gezi Teknesi

Kalabalık aile ve arkadaş gruplarınız varsa, deniz keyfi bir başka olur. Venna Yacht, siz deniz üzerinde keyifle vakit geçirin diye 580 Vogue’yı Mayıs ayında denize indirmeyi planlıyor. Kalabalık gruplar için ideal olan tekne uygun bütçeli müthiş bir hafta sonu gezi teknesi. Dengeli yapısı ve sağlam tasarımıyla modelde 50-150 HP aralığında dıştan takma motor kullanılıyor.

Venna 580 Vogue ‘dan İlk Fotoğraf!

Venna 580 Vogue, genel hatlarıyla belli de olsa bu zamana kadar firma tarafından hiçbir fotoğrafı paylaşılmamıştı. İşte, tekne modelinin ilk fotoğrafına yakın bakış…

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir