Tendr Yat’ın Tekneleri Yurt İçi ve Yurt Dışında Beğeni Topluyor

 

2005 yılından beri faaliyet gösteren Tendr Yat, 6 ile 14 metre arasında değişen 14 farklı modeli tekne severlerin beğenisine sunuyor. Ağırlıklı olarak Avrupa pazarında yer alan ve özellikle Hollanda ve Danimarka denizlerinde yoğun ilgi gören firmanın, Hollanda’da TendR markasıyla pazar liderliği hedefi ile satış ve satış sonrası faaliyetleri devam ediyor. Tendr Yat, Avrupa’daki tüm önemli fuarlarda yer alarak teknelerini denizcilerin beğenisine sunuyor.

Tendr Yat, pandemi döneminde denize artan ilgiyi karşılamak için iki farklı modeli tekne severlere sundu: TendR 23 Cabin ve TendR  X34 Lobster. İç pazarda oldukça yoğun talep gören modeller son derece popüler.

TendR 23 modeli 7.30 metrelik uzunluğuyla, kabinli mini yat konseptiyle tasarlandı. Model hem aile gezi teknesi hem de balıkçılık için kullanılabilen kompakt bir kullanıma sahip. TendR X34 Lobster modeli  ise 10.5 metre uzunluğa sahip ve deniz hayatında konfor ve prestij arayanların tercih ettiği bir tekne.

Tendr Yat’ın diğer modelleri de revaçta. TendR 20 modeli 6 metre sınıfında, TendR 27 modeli ise 8.30 metre sınıfında yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Firmanın geniş tekne yelpazesi sayesinde her deniz sevdalısı, kendisi için en uygun ve ekonomik olarak karşılanabilir seçeneği bulabiliyor.

Milli İhracat Hedeflerine Katkı

Tendr Yat, üretiminin büyük kısmını ihraç ederek, Türkiye’nin ihracat ve dış ticaret hedeflerine katkıda bulunuyor. Şu anda 2 bin 500 metrekaresi kapalı, 2 bin metrekaresi açık olmak üzere 4 bin 500 metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren firma sayesinde 50 kişilik bir istihdam sağlanıyor.

Türk Denizciliğinde Kaliteyi Artıracağız

Tendr Yat, 2021 yılını denizcilik adına fazlasıyla hareketli olduğunu dile getirdi. Bu seneki hedeflerini belirten firma, iç pazardaki siparişlerinin Avrupa standartlarında teslimini yapmak ve dış pazardaki ağını daha da geliştirmek olduğunu vurguladı. Tendr Yat, özellikle yurt dışında Türk denizciliğinin ünvanını herkese duyurmak ve Türk Yat Sanayisini tüm dünyada temsil etmek istiyor.

Pandemi Nedeniyle Yaşam Denize Taşındı

Tendr Yat, 2021 yılının modasının deniz yaşamı olduğunu belirtiyor. Pandemi dolayısıyla insanlar, doğaya ve daha izole yaşama yöneldi. Bu durum, yat dünyasını olumlu bir şekilde etkiledi ve yat satışlarında yoğunluklar yaşandı. Her çeşit boy ve uzunluktaki tekneler ilgiyle karşılansa da özellikle ailelerin yaşayabileceği kapasitedeki tekneler revaçtaydı. Tendr Yat, bu dönemde her müşterinin ihtiyacını karşılayabilmek adına farklı modeller geliştirdi ve teknelerinde kişiselleştirilebilir seçenekler sundu. Bu sayede tekneler, güvenli yüzen evler haline geldi.

Tendr Yat Mutlu Etmek İçin Çalışıyor

Tendr Yat, firmanın varlık amacını şöyle dile getiriyor: “Deniz yaşantısı insanı çok mutlu eden bir hayat tarzı. Tekne sahibi olmak herkesin hayal ettiği bir şey.  Biz de tersanemizde mutlu çalışanlar ve mutlu müşteriler ile bu hayalleri gerçekleştirmek için çabalıyoruz. Tüm deniz severlere hayallerine kavuşmalarını dileriz. Mavi özgürlüklerde yerinizi alın. Sağlıklı mutlu denizli günler…”

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir