Ata Yachting sizi mavi bir yolculuğa çıkarıyor

 

Ege ve Akdeniz’in eşşiz ve gizli koylarını keşfetmek, turkuaz renkli sularında yüzmek, nefes kesici tarihi kalıntıların arasında yolculuk yapmak, su oyuncaklarıyla keyifli vakit geçirmek, balık tutmak,  yörenin insanlarıyla kaynaşmak ve yöresel lezzetleri keşfe çıkmak isterseniz doğru yerdesiniz demektir!

Ata Yatçılık’ın; Türkiye, Yunan Adaları ve Hırvatistan’a düzenlemiş olduğu özel yat kiralama hizmeti tam sizlere göre. Bu renkli geziye bireysel, çift veya grup olarak çıkabilirsiniz.

Superior Lux Gulet  Queen of Datca

36 metre boyu, 8 metre genişliğiyle, 5 kabinden  oluşan  Superior Lux Gulet  Queen of Datca; sizlere her kabinde, kendine özel wc/duş, klima, bar ve buzdolabı, wifi, müzik sistemleri ve su oyuncakları gibi özel imkâlar sunuyor. Adriyatik Denizi, İyon Denizi ve Ege Denizi arasında mavi bir yolculuk sizi bekliyor.

Delux Gulet Mrs. Elcih

24 metre boyu, 8 metre genişliğiyle, 6 kabinden oluşan Delux Gulet Mrs. Elcih ise; sizlere her kabinde kendine özel wc/duş, klima, bar ve buzdolabı, wifi, müzik sistemleri, su oyuncakları ve jet ski gibi özel imkâlar sunuyor. Ege – Akdeniz rivierasının baki  ve doğa harikası koylarının arasında bir tatil için sizi çağırıyor.

Deneyimli mürettebat tatil boyunca sizlerle

Ata Yachting bünyesine her tekne için ayrı ve özel olarak seçilmiş mürettabat bulunuyor. Deneyimli kaptanlar, aşçılar, hostesler ve gemiciler ile mavi yolculuk esnasında misafirlere sınırsız hizmet veriliyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir