Bering 145 Hibrid Teknolojisiyle Denizle Buluşmaya Hazırlanıyor

 

Bering 145 modeli, Bering Yachts tarafından iki adet olarak üretildi. Bu modellerden biri hibrit sistemiyle çalışıyor. İnşası devam eden doğa dostu yatın, 2022 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Bering Yachts filosunun ilk üyesi olan lüks yatta, pil ile şarj edilebilen elektrik motorlar bulunuyor. 12 knot seyir hızı yapan yat, en fazla 15 knot’a kadar çıkabiliyor.

Ana kamara, 9,5 metrekareden daha büyük cam pencerelere sahip. Bunun dışında yatta 5 kamaraya, 4 mürettebat kamarasına, 1 kaptan kamarasına, ana güvertede 12 kişilik yemek masasına yine aynı yerde salona ve üst güvertede de bir başka yemek masasına yer verildi.

Yatın kıç tarafında dinlenmek ve eğlenmek için 32 metrekarelik bir beach club var. Ayrıca, model 12 kişiye kadar mürettebat kapasitesi sunuyor.

Yat, en aşırı seyir güzergâhını üstlenebiliyor. Hibrit moddaki menzili, 9 knot seyir hızında, 12 binden milden fazla. Süper yatın yakıt kapasitesi ise 95 bin 600 litre. Dizel modunda minimum 8 knot seyir hızıyla 4 bin deniz milinden fazla yol kat edebilir.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir