Ad image

Bluespace Usturmaça Kılıfları Hem Koruyor Hem Süslüyor

 

blue space usturmaca kiliflari 225x300 1

Denizcilik sektörü çok geniş ve büyük bir sektör. Kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme bulmak için dikkatli olmak gerekiyor. Bluespace, sektördeki 10.yılında usturmaça kılıflarıyla uzun ömürlü ve emsalsiz bir hizmet sunuyor.

Firmanın sahibi Erkan Uzun ile yaptığımız röportajda Bluespace usturmaça kılıflarını yakından inceledik. Uzun, kılıfların özelliğinden ve yine kendi imalatı olan diğer ürünlerinden bahsetti. Firma, yat personel kıyafetlerinden başlayarak, minder gibi farklı kategorilerde üretim yapıyor.

Merhaba. Bluespace’i tanıyabilir miyiz?

“Merhaba. Bluespace ailesine hoş geldiniz. Bluespace usturmaça kılıfçılığı 10. yılını kutluyor. Bluespace usturmaça kılıfı 32 tane bayi ağıyla Türkiye’de hizmet vermektedir. Bluespace kılıfları aynı zamanda Avrupa’da Asya’da da ilgi görmektedir.”

usturmaca blue space kiliflari 1 257x300 1

Usturmaça kılıflarınızdan bahseder misiniz? Özellikleri nelerdir?

“Usturmaça kılıflarımız, triko örgü olup, akrilik malzeme ile örülüyor. Usturmaça kılıfımızın en büyük özelliği şudur; teknelerdeki sürtünmelerden dolayı, tekne üzerinde kalacak izleri tamamen yok eder. Jelkot boyaya zarar vermez.

Piyasada bulunan sentetik tipli usturmaça kılıfları tuz ve güneşten dolayı sertleşme yapıyor ve teknenizin gövdesini çiziyor. Usturmaça kılıfımızın en büyük özelliklerinden bir tanesi; usturmaçayı korumasıdır. Normalde bir usturmaçayı üç veya dört gün kullanırsınız fakat kılıfla birlikte bunu sekiz veya on yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz.”

Renk ve desen seçenekleri neler?

“Usturmaça kılıflarımızın artı bir özelliği; üzerine nakış işlemesi yapıp, teknenize ayrı bir görsellik vermekteyiz. Bütün renklerimiz mevcuttur. İplik olarak bize gelir. Kendi fabrikamızda üretim yapılmaktadır. Emsali Türkiye’de yoktur.”

blue space tisortleri blus space usturmaca kilifi 225x300 1

Usturmaça kılıfı dışında neleri imal ediyorsunuz?

“Aynı zamanda Bluespace markası olarak yat personeli giyimine de girdik. Kendi markamız olan tişörtlerimiz, şortlarımız, havlu modellerimiz dünya personelinin tedariki olabilecek her şeyi artık imal ediyoruz. Hepsini Blucespace markası adında kullanıcılara sunmaktayız.

Aynı zamanda Danfender’de usturmaça bayiliğimiz de vardır. Talebe göre müşterilerimize usturmaçalardan da verebiliyoruz. Havlu stantlarımız vardır. Havluların üzerine istediğiniz ana nakışı, tekne isimlerinize göre bu tür logolarınızı işleyebiliyoruz. Kendi imalatımız olan çantalarımız artı minderlerimizi bütün görsellikleriyle müşterilerimize sunuyoruz.”

YACHTLIFE&TRAVEL

Yorum yap