Brama Yatçılık Sektörde Tüm Hızıyla Seyir Alıyor

 

Sektördeki başarılarını her geçen gün büyüten Brama Yatçılık, sunduğu konforlu ve lüks tekneleriyle adeta bir deneyim yaratıyor. Brama Succes 29 ve Brama Exertion 27; titiz detayları, geniş alanları ve zarif tasarımları ile tekne severlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Şu anda üretimde olmasa bile firmanın başka patentli tasarımları da mevcut.

20 kişilik profesyonel bir ekiple hizmet  veren Brama Yatçılık, tekne imalatının tüm sürecinde kalite prensibinden ödün vermiyor. Teknelerin deri döşemeleri ve işçiliği firmanın fabrikasında 1.sınıf malzemeden üretiliyor. Böylece ortaya şık ve zamansız bir tasarım çıkıyor.

Brama Yatçılık sadece Türkiye’de değil, dünya genelinde de başarılara imza atmak için hazırlanıyor. 2022 yılının Şubat ayında gerçekleşecek CNR Avrasya Boat Show’a katılacak olan firma, dünyaya açılarak uluslararası sularda Türk denizciliğini temsil etmeyi hedefliyor.

Firmanın sahibi Ferit Yaşar, tüm meslektaşlarına seslenerek herkesi ortak bir bilince davet etti: “Meslektaşlarımızın üretim ile alakalı çok duyarlı olmalarını diliyoruz. Birliktelik ve  kardeşlik içinde yerli üretimlerimizi üst seviyeye taşıyıp, yabancı üretime karşı tercih edilebilir seviyeye çıkmalıyız. Denizlerimizden vazgeçmeyelim. Elimizden geldiğince denizlerimizi sevip, deniz kültürünü insanlara aşılayalım. Denizde hayat var.”

 

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir