Bu Yaz Tatile İçinizdeki Çocuk da Geliyor!

Deniz Oyuncaklarının En Sevileni: Elektrikli Flite Board

Fransa’nın en çok tıklanan deniz oyuncağı satış sitesi E-surfshop.com’un Genel Direktörü Eric Zabaloueff Yacht Life Travel’a yazın en çok tercih edilecek deniz oyuncağını seçti. Eric’in seçimi Flite Board. Direktöre göre Board’u ‘ tercih ettiren duygusu… Bu duygu uçmak gibi; sert, dinamik ve tutkulu…’

Sezonun en sevilen ve en çok tercih edilecek ürünü Flite Board Electric bir tür sörf tahtası. Bu tahta sörfün en lüks hali. Deniz üzerinde suya değmeden havada 1 saate yakın süzülme imkanı sunuyor. Elektrikli motoru sayesinde dalgasız denizlerde bile sörf yapılabiliyor. Flite board saatte 57 km hıza ulaşabiliyor. Tek şarj ile 40 km gidiyor.
Flite Board tüm sularda kullanılabiliyor. Göl, nehir, deniz, okyanus Flite Board’un kullanımını etkilemiyor.

Evde Denemeyin

E surf shop size bu oyuncağı deneme imkanı da sunuyor. Denemeler Marsilya ve Lac de Serre’de yapılıyor. Denemek için randevu almanız yeterli.
Dünyanın Her Yerinden Satın Alabilirsiniz
E surf Shop dünyanın her noktasına kargo hizmeti sunuyor. Türkiye de dahil mi? Türkiye de dahil!

En Aksiyonlusu: Elektrikli Sörf

Aksiyon ve adrenalin tutkunları için Zabaloueff’in önerisi Elektrikli Surf. Elektrikli sörf flite boarddan farklı olarak suya değiyor. Elektrikli sörfün normal sörften farkı, 25-45 dakika boyunca su üzerinde dalga olmasa da gidebiliyor olması.

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir