Nefes Kesen Tasarım, Titiz İşçilik: Scorpion Serket

Bu yazın yeni trendi RIB’lere Channel R yeni bir soluk getirdi.
Serket’in farkı, yalnızca görünüşü güzel değil; aynı zamanda iyi performans gösteren – konforlu, güvenli, hızlı ve yakıt tasarruflu – tekneler yaratmak için, estetik ile performansı birleştiren tasarım yeteneği.

 

Scorpion Serket Serisi
Bir eğlence RIB’i, chase boat veya tender olarak, Scorpion Serket, misafirlerinizin teknedeki deneyimini geliştirir. Hem konukları şık bir akşam yemeği için karaya çıkarmak için konforlu bir tekne, hem su sporu için güvenli, yüksek performanslı bir tekne olarak Serket, sınıfının en iyi yakıt verimliliği ve tüm deniz koşullarında yüksek performansı ile bir RIB’de aradığınız her şeyi size sunacaktır.

Antalya Serbest Bölge’de üretilen tek dıştan takmalı versiyonu ile Serket, derin gömme dolaplı geniş bir kıç güneşlenme güvertesine ve dört kişilik oymalı oturma sırasına sahiptir. Geniş seçenek yelpazesi, Serket’inizi oturma ve konsollardan çok çeşitli jel ve tüp renkleri bimini üstleri ve biniş basamaklarına kadar ihtiyaçlarınıza tam olarak uyacak şekilde yapılandırabileceğiniz anlamına gelir.

 

Channel R’nin internet sitesi:

www.channelr.com

 

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir