Ete Yachting bir tatilden daha fazlasını sunuyor

Dünya üzerinde insanı büyüleyecek öyle manzaralar var ki… Bu keşfin bir parçası olmak için yapmanız gereken tek şey dünya çapında hizmet veren bir charter firması bulmak tıpkı, Ete Yachting gibi! Ete Yachting, yurt içi ve yurt dışında geniş bir rota seçeneği sunuyor; Türkiye, Yunanistan, Ioanion Adaları, Karadağ, Hırvatistan, Amalfi Sahilleri – Capri Adası, Korsica – Sardinya Adası, İtalyan Riviera, Fransız Riviera, Baleric Adaları – İspanya.

 

Lady Dee                                                                                                     Light Holic

Doğu ve Batı Akdeniz’in muhteşem manzaralarını lüks bir konseptle birleştirin ve bu yaz unutulmaz bir deneyim yaşayın.

O’mega                                                                            Serenity

Filoda birbirinden etkileyici motor yatlar, katamaranlar ve guletler var. Tüm hayallerinizin bir yat üzerinde hayat bulduğunu göreceksiniz.  

Endless Summer

Ete Yachting’te yıldız olabilecek birçok yat seçeneği var. Endless Summer, bunlardan yalnızca bir tanesi. Bakar bakmaz gözünüzü alan bu rüya yatta, 12 kişi için 6 kamara var. Üç güverteye yayılan yat, flybridge, güverte  jakuzisi ve özel yapım yüzme platformu gibi detaylarla çevrili. Tatil boyunca eğlenceniz hiç bitmesin diye sayısız su oyuncakları sunuluyor. Endless Summer tıpkı ismi gibi “sonsuz” bir his yaratmak adına iç ve dış yaşam alanlarında üst bir seviyeyi temsil ediyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir