Ad image

Fabbro Yachts : İddialı ve Çağdaş

Fabbro Yachts : İddialı ve Çağdaş

Fabbro Yachts henüz yeni bir marka. Misyon ve vizyonunuzdan bahsederek, bize hedeflerinizi açıklar mısınız? Sizin için olmazsa olmazlar ve öncelikleriniz nelerdir?

Fabbro Yachts olarak 2022 yılında yat sektörüne adım attık. İlk teknemiz olan F45 modelimizi geçtiğimiz aylarda denize indirdik. İlk hedefimiz ise 2024 yılına gelindiğinde denizlerde yüzen filomuzu 10 yata tamamlamak. Öncelikle seri üretim yat pazarında güçlü ve tanınan bir marka olmayı amaçlıyoruz. Uzun vadeli yolculuğumuzda ise uluslararası arenada tanınmış bir marka haline gelmeyi hedefliyoruz. Seri üretimdeki en kritik önceliğimiz, işçilik kalitesini en yüksek seviyeye çıkarmak ve standartlarımızı titizlikle sürdürmek olacaktır.

fabbro yachts

İlk modeliniz olan Fabbro F45’i yakın zamanda deniz ile buluşturdunuz. 13 metre uzunluğundaki yatın tasarım sürecinden bahseder misiniz? Tasarımda herhangi bir amaç peşinden mi gittiniz yoksa ilham aldığınız unsur/unsurlar mı var?

Fabbro F45 modelini geliştirirken, çağın modern çizgilerini yansıtarak özgün bir tasarım oluşturma hedefiyle yola çıktık. Fabbro F45 yatının tasarım süreci hem estetik hem de işlevsel açıdan dikkatlice düşünülmüş bir yaklaşımla gerçekleştirildi. Tasarımımızı şekillendirirken, işlevselliği ve konforu, estetiği ve çekiciliği, kullanıcı ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulundurduk. Önceki iş deneyimlerimizden edindiğimiz tecrübeleri bir araya getirerek bu eşsiz tasarımı oluşturmayı amaçladık.

fabbro yachts

Yat satın almak isteyen potansiyel müşterilerinize neler vadediyorsunuz? Neden Fabbro Yachts’ı tercih etmeliler?

Müşterilerimizin F45 modelini satın aldıklarında sadece bir tekneye sahip olmanın ötesinde bir kalite ve prestij deneyimi yaşayacaklarını bilmeleri önemlidir. Tüm donatım ekipmanlarımızı ve kullandığımız malzemeleri en yüksek kalitede seçiyoruz. Bu yaklaşım ile kullanıcıların sorunsuz ve uzun vadeli bir deniz macerasının tadını çıkarmalarını sağlıyoruz. Teknemizi satın aldıktan sonra bile kullanıcılarımızın servis ihtiyaçlarına her zaman öncelik veriyoruz. En küçük sorunlarda bile servis ekibimiz sorunu en kısa sürede çözmek için hızla harekete geçiyor. Müşterilerimiz keyifli zaman geçirirken, biz arka planda her zaman bir telefon uzaklığındayız. Bu, müşterilerimize kesintisiz ve güvenilir bir deniz deneyimi sunma taahhüdümüzün bir parçasıdır.

fabbro yachts

Fabbro Yachts ile Tanışın

Sizce özgün tasarım ne demek? Fabbro ‘özgünlük’ çizgisini nasıl korumayı planlıyor?

Bizce özgünlük; benzersiz ve önceden görülmemiş bir tarz veya yaklaşımı ifade eder. Özgünlük çizgimizi şu şekilde koruyabileceğimize inanıyoruz:

Kendi tasarım felsefemize bağlı kalarak benzersiz ve bizi tanınabilir kılan özellikler ekleyerek,

Kullanıcı geri bildirimlerini dikkate alıp tasarımlarımızı güncel tutarak,

Sürdürülebilir ve teknolojik yenilikleri teknemize entegre ederek.

Bu prensiplere bağlı kalarak, özgünlüğümüzü koruyabileceğimize ve markamızı benzersiz bir konumda tutabileceğimize inanıyoruz.

fabbro yachts

Fabbro Yachts Kurucuları Doğaner ve Alper Kundak Hakkında:

Eğitimimizi İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşa ve Deniz Bilimleri Fakültesi’nde tamamlayarak, 2014 yılından itibaren yat üretim sektöründe yer almaktayız. Daha önce dünya çapında ödüllü projeler almış, sektörde de bilinen birçok firmada çalışıp; 10’dan fazla süper yat üretiminde proje mühendisi olarak deneyim kazandık. Yeni inşaa projelerinin yanı sıra birçok refit proje tamamladık.

Yorum yap