Pink Shadow Sahibine Teslim Edildi

 

Nisan ayındaki deniz denemelerinden geçerli not alan Pink Shadow, sahibine teslim edildi ve ilk yolculuğuna çıkıyor.

Damen Yachting’in 58 metrelik süperyatı özel olarak inşa edildi. Yatın iç mekanında Design Unlimited ile beraber çalışılması tasarıma önemli ölçüde katkı sağladı. 11.5 knot’ta 5.000 deniz mili menzile ulaşabilen Pink Shadow, sahibi tarafından dünyayı keşfetmek üzere kullanılacak. Çevreye duyarlı olarak büyük yakıt tankları odaklı üretim sayesinde hassas ortamlarda dahi negative bir etkiye sebep olmadan seyir alabilecek.

pink shadow

Keyifli Anlarınıza Eşlik Eder

İki çok amaçlı bot, motosiklet, karada kullanıma uygun araçlar ve çeşitli deniz oyuncakları dahil olmak üzere 11.4 metrelik bir yelkenli yatı bünyesinde bulunduracak kadar alana sahip -ki cephaneliğinde 11.4 metrelik bir yelkenli yat zaten yer alıyor- Konuklar, alt güvertedeki çardak dizaynına sahip bar, salon veya sonsuzluk havuzunda sosyalleşebilir. Köprü güvertesindeki jakuzi, skylounge ve yemek iin ayrılan bölüm de sosyalleşmek için tercih edilebileek diğer keyifli alanlar. Pruvaya konumlandırılmış gözlem salonunda ise manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

pink shadow

Süperyat, 15 kişilik mürettebat ve iki sefer personeli dahil altı kabinde 12 misafiri rahatça ağırlayabilir. Yatın iç mekan tasarımlarında kullanılan ‘kişisel ve ilgi çekici’ teması, keşif ruhuna oldukça uyumlu.

Pink Shadow, SeaXplorer 62 Anawa ve SeaXplorer 77 La Datcha’dan sonra Damen Yachting’in SeaXplorer serisinden teslim edilen üçüncü yat oldu .

pink shadow

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir