İki Ödüllü XSR 85 Satışa Sunuldu

Cannes Yachting Festival bitti. Festival sırasında markalar birer birer yeni özgün yatlarını suya indirdiler. Biz yat severlere de keyifli bir deneyim kaldı. Festivalde uluslararası ilk çıkışını yapan Sarp Yachts’ın XSR 85 isimli motoryatı da satışa sunuldu. Yatçılığın oscarlarında iki ödül alan XSR’a Yacht Life Travel ailesi olarak yakından bakmak istedik.

İç tasarımı Redline tarafından yapılan motoryat 25 knota kadar çıkan hızıyla 1000 mil menzilde ilerleyebiliyor. 9 misafiri aynı anda ağırlayabilen iç tasarımında 4 de kabin ekibi çalışabiliyor. 24 metrelik yat 6.40 metre genişliğiyle ferahlık da sunuyor. En önemli özellikleri her bir misafir kabininde ensuite banyosunun bulunması ki bu özellik bu boydaki yatlarda nadir. Yatın arka havuzluğunda yer alan 90 metrekare beach cluba, sancak ve iskele her iki taraftan açılan 6 metrelik kapaklarıyla ulaşılıyor.

Dış tasarımında ise Türk bayrağına uyumlu turuncu rengi dikkat çekiyor. Hibrit motoruyla bu lüks motoryat hem çevre dostu hem de artık daha sessiz.

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir