Ad image

JETSURF TÜRKİYE, MY TEAM LTD İLE 2023’TE SU SPORLARINDA ZİRVEYE ÇIKTI

JETSURF TÜRKİYE, MY TEAM LTD İLE 2023’TE SU SPORLARINDA ZİRVEYE ÇIKTIjetsurf

Türkiye’nin su sporları distribütörlerinden biri olan MY Team LTD, 2023 yılında Jetsurf Türkiye distribütörlüğünü bünyesine katarak adını su sporları dünyasında bir kez daha duyurdu. Bu stratejik hamlenin ardından, Türkiye Motor Federasyonu tarafından tanımlanan yeni spor branşı Motosurf, 2023 Türkiye Şampiyonaları ile büyük bir çıkış yakalayarak en hızlı yükselen su sporu branşı oldu.

 Jetsurf 2023’ün En İyi Distribütörü Ödülünü Kazandıjetsurf

Jet surf Türkiye , Türkiye Şampiyonaları’nın yanı sıra düzenlediği iki özel kupa yarışı, keyifli etkinlikler, sponsorluklar, festivaller ve fuarlarla Türkiye genelinde büyük bir ilgi topladı. Firma global düzeyde en yüksek ikinci satış adedi ve hızlı servis desteği ile dikkat çekerek, dünyadaki 56 distribütör arasında 2023’ün en iyi distribütörü ödülünü kazandı.

 Hafif, Dayanıklı ve Çeşitli Seçeneklerle Su Sporlarında Yenilik

Her kesimden su sporu tutkununa hitap eden bu marka benzinli sörf tahtası modelleriyle kullanıcılara çeşitli seçenekler sunuyor. Adventure DFI, Titanium DFI SL ve Race DFI SL modelleri, sadece 18 kg ağırlığında olup, yüzde 100 karbon fiber gövdeye sahiptir; ayrıca karada hız tutkunları için elektrikli Bluetooth, kumandalı kaykay seçeneği de sunuluyor.jetsurf 2

2024 yılında tanıtılan yeni Titanium DFI SKI modeli ise jet ski meraklılarının beğenisini kazandı. Bu özel SKI aynı zamanda kısa sürede sörf tahtasına dönüşebilme özelliğiyle öne çıkıyor. Sadece 25 kg ağırlığı ile kullanım ve taşıma kolaylığı sağlayan Titanium DFI SKI, su sporları tutkunlarını bekleyen heyecan dolu bir deneyim vadediyor.

Jetsurf, 2024 Sezonuna Hazır

Jet surf, 2023 yılında olduğu gibi 2024 sezonunda da Türkiye genelinde tüm koylarda ses getirecek gibi görünüyor. Su sporları ve hobi tutkunları için vazgeçilmez bir adres haline gelen Jet surf, gelecek yıl da inovasyon ve heyecan dolu yeni modelleriyle su üzerinde adrenalin dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Jet surf ile ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için, sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

  

Yorum yap