Ad image

ÖZEL OLARAK TASARLANDI: VOW EXCLUSIVE KATAMARAN

ÖZEL OLARAK TASARLANDI: VOW EXCLUSIVE KATAMARAN

Vow Yacht’ın özel tasarımı Vow Exclusive Katamaran, size ve sevdiklerinize keyif dolu, unutulmaz anlar yaşatmak için tasarlandı.

Hafif Yapıya Sahip Mini Katamaranvow yacht1 1

300 kg ağırlığı ile oldukça hafif olan Vow Exclusive, 3.90 metre uzunluğu, 2.05 metre genişliği ile 440 kilograma kadar toplam dört kişiyi ağırlayabiliyor. Önerilen 3 HP’lik motoru ile de oldukça ekonomik. Enerji verimliliği açısından avantaj sağlayan katamaran, elektrikli motorla çalışıyor. Maksimum hızı 5 knot’a ulaşırken tam hızda üç saat boyunca yol alabiliyor. Güneş paneli ve dijital güç göstergesi, enerji tüketiminizi kontrol altında tutmanıza yardımcı oluyor.

Exclusive Katamaran ile Günün Her Saati Denizin Tadını ÇıkarabilirsinizExclusive Katamaran

Vow Exclusive, gövdesinde kullanılan beyaz rengi ve onu tamamlayan krom bariyerleri ile dikkatleri üstüne çeken, şık bir tasarıma sahip. Kullanılan krom koç boynuzu ve bardaklık gibi detaylar, katamarana lüks donanımlar katarken;  marin hoparlör ve müzik sistemi, yolculuğunuzu eğlenceli hâle getiriyor. Mini katamaranla gece de gezmek isterseniz, içine döşenmiş aydınlatmalarından yararlanabilirsiniz.

Vow Exclusive Katamaran’ın opsiyonel özellikleri arasında balık bulucu, oltalık, farklı gövde rengi, kürek, çapa ve can yeleği gibi seçenekler bulunur. Size ve deniz tutkunu sevdiklerinize uygun bir Vow Exclusive özelleştirilmiş deneyim sunar.

 

 

Yorum yap