NHD 340; Geniş Alanlar ve Kaliteli Bir Konfor Anlayışı

 

Şık ve kullanışlı bir motor yat arayanlara çok iyi gelecek bir model NHD 340. Tekne hem geniş hem de kullanışlı.

10 metrelik NHD 340’ta dikkat çeken ilk ayrıntı led ışıklar oluyor. Dış tasarımda yer alan bu ışıklar teknede hem gece hem de gündüz ayrı bir ambiyans yaratıyor.

Teknenin diğer ayrıntıları da oldukça iyi. Öncelikle geniş bir aileye sahipseniz bu modeli kesinlikle düşünmelisiniz çünkü kapasitesi 12+4. Ayrıca kabin yüksekliği 1.85 metre. Bu da tekne tasarımının, dar alanları kullanmadaki ustalığını gösteren bir detay.

Teknenin kokpitinde bir tik masa ve iki adet sandalye mevcut. Hidrolik flaplar sayesinde teknenin denge performansı artırılmış ve manevra etkinliği üst düzeye çıkarılmış. Zemin için kullanılan tik yer kaplama ise tasarımı bütünleyici bir noktaya taşımış.

Teknenin içinde bir ev konforu yaşamanız için; ısıtıcı, 52 litrelik buzdolabı, çöp kovası, WC aynası gibi birçok günlük eşya bulunuyor. Eğlenceli zaman geçirmeniz için eklenen donanımlar ise muazzam. Televizyon ve marin antenin yanı sıra 6 adet Jbl 6×9 kolon müzik sistemi bulunuyor. Güvertede yer alan elektrikli soğutucu içki dolabı ise güzel organizasyonlar için oldukça davetkâr.

2 adet marin akünün olduğu modelde, 40 metrelik paslanmaz zincir elektrikli ırgat ve 12 kiloluk paslanmaz çıpa var. Ayrıca GPS sistemi için ise Simrad 9 dokunmatik ekranı tercih edilmiş.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir