“Tekne keyfine ara verme, denizde Dingi seninle”

Dingi, denizci ve tekne tutkunlarının, denizde ihtiyaç duydukları herhangi bir ürüne tekneyi terk etmeden veya karaya çıkmadan, online sipariş ile ulaşabilmelerini sağlıyor.

Kullanıcılar, yüzlerce market ürününe tek tıkla ulaşabiliyor. Temel gıdalardan, deniz mahsüllerine, et ve şarküteri ürünlerinden içecek, fit-form ve atıştırmalıklara, tekne yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, denizde hayatınızı kolaylaştırıyor.

Dingi’nin avantajları bitmiyor

Dingi’nin deniz tutkunlarına sağladığı avantajlar yalnızca market siparişi ile bitmiyor. Size özel dijital asistanınız DingiMiço, çamaşır yıkama, kuru temizleme ve yerel esnaftan sipariş verme olanağı sağlıyor. Kullanıcı dostu web sitesinden seçtiğiniz ürünlerle sepetinizi oluşturun, online ödeme avantajından yararlanıp; gerisini Dingi ve alanında profesyonel ekibine bırakın. Dingi; Marmaris Hisarönü Körfezi’nde Dirsekbükü, Girneyit Koyu, Kocabahçe Koyu, Kuzbükü, Koca Ada  Kuzey, Kameriye Adası, Bencik Koyu, D Maris Bay ve Sucağız Koyları’nda hizmet veriyor. Yakın zamanda daha bir çok koyda siz değerli deniz tutkunları ile buluşmaya hazırlanıyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir