Ad image

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Sizi Çağırıyor

 

Wyndham Grand Istanbul Kalamis Marina Hotel havuz oda secenekleri 300x192 1

İstanbul´un Asya kıtasında bulunan, beş yıldızlı Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, misafirlerine Doğu ile Batı´nın kesiştiği noktaya zahmetsizce ulaşma imkânı sağlarken, Kalamış Marina´ya karşı konumuyla da Marmara Denizi´nin nefes kesen manzarasını sunuyor. Bu sayede tekne ile gidilebilecek oteller kategorisinde başı çekiyor.

Gece Hayatına Karışın

Otel, konumu itibariyle İstanbul’un en popüler alışveriş noktası olan Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde kalıyor. Bu lokasyonda birçok dünya markasının mağazaları yer alıyor ayrıca gece hayatıyla da ünlü olan Bağdat Caddesi, tatil sırasında eğlenceli ve canlı gecelere karışmak için harika gözüküyor.

Wyndham Grand Istanbul Kalamis Marina Hotel kokteyl bar 300x203 1

Ödüllü Lezzetler

Otelde iki açık havuz ve Akdeniz mutfağını tüm lezzetiyle ayağınıza getiren ödüllü Ouzo Roof Restaurant bulunuyor. Ayrıca tamamen yenilenen dekorasyonu ile Jigger Kitchen&Bar ve 3 bin 500 metrekareye sahip Shape Club, keyifli tatilinize eşlik etmek için sizi bekliyor.

 

Wyndham Grand Istanbul Kalamis Marina Hotel restoran menu ouza roof restaurant 300x200 1

Tamamen Hijyenik

İş ya da tatil seyahatleri için gelen misafirler, dünyanın gözbebeği İstanbul´da konaklarken otelin sıcak misafirperveliğinin yanı sıra hijyen konusunda da memnun oluyor. Pandemi süreci içerisinde hijyene daha fazla önem veren işletme yapılan denetimler sonucunda tüm hijyen sertifikalarını yeniledi.

YACHTLIFE&TRAVEL

Yorum yap