CNR Avrasya Boat Show 25 Mayıs’ta Kapılarını Açıyor

 

Türkiye’nin en görkemli denizcilik buluşması CNR Avrasya Boat Show Denizde – Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, yeni normale dönüş kriterleri kapsamında alınan bir dizi önlem ile deniz tutkunlarını bir araya getirecek. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından Yat ve Tekne Endüstri Derneği (YATED) iş birliği ile organize edilen fuar, 25 – 30 Mayıs 2021 tarihleri arasında Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Son model tekneler ilk kez görücüye çıkıyor

Dünya markalarını temsil eden firmalar ile en prestijli yerli üreticilerin ağırlanacağı fuarda, 100’ün üzerinde firmanın 500’ü aşkın markasına dair deniz aracı sergilenecek. 150.000 metrekarelik alanda düzenlenecek olan fuar, son model tekne lansmanlarına da sahne olacak. Aile tipi yatların yanı sıra kategorilerinin en iyisi olan yat, tekne ve yelkenliler, şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç tekneleri ile tekne ekipmanları ve aksesuarlarının tanıtılacağı fuarı, 6 günde 20 binin üzerinde kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Fuarda deniz tutkunlarının hayalini süsleyen deniz araçları 7 bin ile 50 milyon lira arasında değişen fiyatlarla göz dolduracak.

Fuarlara katılımda HES kodu zorunluluğu

Fuarlarda katılımcı ve ziyaretçilerin sağlığını güvence altına alarak olası risklerin bertaraf edilmesi için devletin ve Uluslararası Fuarlar Birliği’nin (UFI) belirlediği yeni normale dönüş kriterleri kapsamında; fuar giriş ve çıkış noktalarının yeniden düzenlenmesi, fuar girişlerinde vücut ısısı kontrolünün yapılması, fuara girişlerde katılımcı, ziyaretçi ve görevlilerin HES kodu sorgulamasının yapılması gibi bir dizi önlem alınıyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir