Güçlü Bir Marinacılık Anlayışı: Setur Marinaları

 

Setur Marinaları, Türkiye’de marinacılık gelişimini ve denizciliği destekleyen markalardan biri.

Setur Marinaları, 10 farklı marinadan meydana geliyor. Kalamış/Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Midilli, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Kaş, Finike ve Antalya olmak üzere toplam beş bin yat bağlama kapasitesine sahip Setur Marinaları, her yıl özellikle yaz aylarında neredeyse yüzde yüz oranında doluyor.

Marmara’dan başlayan, Ege ve Akdeniz’le devam eden 700 deniz miline yayılmış marinalar, yat sahiplerine konaklama imkânı tanıyor. Ege tarafındaki girintili çıkıntılı sahiller, teknecilerin güvenle seyretmesini sağlarken, Kaş Marina’daki gibi bazı oluşumlar ise doğal liman görevi görüyor.

Setur Marinaları, deneyimli kadrosuyla tüm marinalarında otel ve uçak rezervasyonları, çevre gezileri, araç kiralama, giriş çıkış formaliteleri ve yat sigortası gibi birçok alanda hizmet veriyor. Marinalarda bulunan alışveriş, market ve restoran gibi sosyal alanlar, ziyaretçilere keyifli vakitler vadediyor.

Sinerji Zincir Kampanyası

Sinerji Zincir Kampanyası ile herhangi bir Setur Marinasıyla yıllık sözleşme yapanlar, her Setur Marinası’ndan otuz gün ücretsiz konaklama hakkı kazanıyor. Bu fırsatın sonunda, yine marinalara gelen yat sahipleri 60 gün boyunca yüzde 50’lik bir indirim kazanıyor.

Mobil Uygulama Üzerinden İndirim Kazanın

Setur Marinas mobil uygulaması üzerinden rezervasyonunu tamamlayanlar, 15 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya katılabilir. Tekne sahipleri kampanya dâhilinde, Yalova’da yüzde 50, Ayvalık, Çeşme ve Netsel Marmaris marinalarında yüzde 40, Midilli’de yüzde 35, Kaş ve Finike’de yüzde 30 indirimden yararlanabiliyorlar. Peşin ödemelerde ve herhangi bir kampanyaya dâhil olmayan tekneler için minimum sözleşme süresi 3 ay olarak belirlendi.

Uzun Soluklu Birçok Kampanya

Toplamı 12 aya gelen sözleşmelerle, Setur Marinaları’nın sizin seçeceğiniz iki veya üç marinasında avantajlı yıllık bağlama fiyatları ile konaklama fırsatı sunuluyor. Günlük sözleşmelere ödenen ücretler de kumbaraya aktarılarak, yıllık bağlama sözleşmesine indirim olarak yansıtılıyor.

Yıllık sözleşmesi olanlara teknelerini satılığa çıkardıklarında, ücretsiz 2 lift, satış sonrası ise sözleşme devri ve yüzde 50 indirimli konaklama imkânı sunuluyor. Son 2 yıl içerisinde alınan sıfır teknelerin, ilk çekme ve atması ile bağlama sözleşmesinin ilk yılına yüzde 10, ikinci yılına yüzde 5 indirim hediye ediliyor.

Yıllık bağlama sözleşmelerinde ise her yıl için yüzde 2, onuncu yıl yüzde 20, on birinci yıl ve sonrasında yüzde 25 indirim fırsatı var. Setur Marinaların hâlihazırdaki müşterileri, yıllık sözleşme yapmak amacıyla getirecekleri her bir arkadaşı ve kendisi için otuz gün daha ücretsiz konaklama kazanıyor.

Bağlı bunulan marinada karaya çekilemeyen tekne için başka bir Setur Marinasında ücretsiz kara park, çekme ve atma hizmeti ve yıllık sözleşme yapan tekne sahipleri için acil durumlarda ücretsiz kara park ve yüzde 50 indirimli çekme ve atma hizmeti de veriliyor.

Kalamış’ta Küçük Teknelere Büyük Avantaj

Kalamış Marina’da küçük tekneleri denizde bağlama ücretleri için yapılan kampanya devam ediyor. 31 Mart 2021 tarihine kadar yapılacak yıllık sözleşmelerde, bağlama fiyatlarını 5.5 metreye kadar olan teknelerde 11.750 TL, 6.5 metreye kadar olan teknelerde 15.500 TL olarak belirlendi. Aynı zamanda yıllık bağlama sözleşmesi yapıldığında her bir Setur Marinası’nda 30 gün olmak üzere ücretsiz konaklama avantajı ile yıl boyunca toplam 270 gün ücretsiz konaklama fırsatından da yararlanılabiliyor.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir