Kamil Gülden: Koronodan Dolayı Yoğun Bir Sezon Geçirdik

 

Türkiye Yat Kaptanları ve Derneği tarafından üçüncüsü düzenlenen Yachting Sector, 2 ile 5 Kasım arasında Bodrum’da gerçekleşti. Etkinliğe katılan Kamil Kaptan, 2021 sezonu için açıklamalarda bulundu.

Katılan Herkese Çok Teşekkür Ediyorum

“Merhabalar, ben Kamil Gülden. 26 yıldır bu sektörde çalışıyorum. Bu seneki yapılmış olan Türkiye Yat Kaptanları Derneği’nin düzenlediği 3.sü olan Yachting Sector’de olmaktan çok sevinçliyim. Bu organizasyonda emeği geçen bütün arkadaşlara, başta Yat Kaptanları Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu katılımlarıyla destekleyen ve güçlendiren firmalar ve yat kaptanı arkadaşlara, herkese çok teşekkür ederim. Bu tarz organizasyonların ülkede daha çok yaygın olmasını isterim çünkü yurt dışında bu tarz organizasyonlarda çok başarılı bir seviyeye çıkartıyorlar sektörü. İnanıyorum ki bizim de bu gelişimlerle daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Hem firmaları hem tekne çalışanlarını bilinçlendirme babında önümüzdeki yıl içinde şimdiden tüm firmalara başarılar diliyorum. Kış sezonunda da iyi çalışmalar diliyorum.”

Yoğun Bir Sene Geçirdik

2021 yılında koronadan dolayısıyla bayağı yoğun bir sezon geçirdik. Daha önceki senelerdeki olan tur dediğimiz programlar bu yıl daha yoğundu çünkü tekneler daha korunaklı ve güvenli bölge olarak görüldüğünden dolayı sektör içerisindeki yoğun tekne turları gerçekleşti, bizim teknemiz de bunlar içerisinde. Ülke içerisinde bulunmadık ama ülke dışında diğer ülkelerde gezilerimiz oldu. Güzel bir sezon geçirdik, başarılı bir sezondu. İnşallah bütün arkadaşlarımın güzel bir sezonu olmuştur. Herkese selamlar selametler diliyorum.

YACHTLIFE&TRAVEL

Diğer Makaleler

İlginizi Çekebilir